تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از هسته پژوهش مدیریت

از اعضای هسته پژوهش مدیریت تجلیل شد

پژوهش در پیشبرداهداف ابلاغی حایز اهمیت است
طی مراسمی با حضور صید نبی حیدریان – مدیر شعب استان لرستان – اعضای هسته پژوهشی مدیریت و مشاورین پژوهشی مدیریت در محل سالن اجتماعات مدیریت از فعالان پژوهشی مدیریت قدردانی به عمل آمد .
حیدریان در این نشست با بیان مطالبی در خصوص پژوهش و اهمیت آن گفت : پژوهش در پیشبرد اهداف ابلاغی حایز اهمیت زیادی می باشد و زمانی کاری اثر بخش و مفید خواهد بود که از پشتوانه پژوهشی خوبی برخوردار باشد .
و این نکته نیز حایز اهمیت است که آنچه برای پژوهش هزینه شود سرمایه گذاری است نه هزینه زیرا پژوهش سبب تغییر در پیشرفت سازمان ، جامعه و حتی زندگی خود فرد پژوهشگر می شود .
ایشان با اشاره به ضرورت هدف و برنامه در پژوهش گفت : مؤلفه های برنامه ریزی کار در عرصه پژوهش را یک کار زیر بنایی و مبنایی برای توسعه و تعالی در هر سازمان تلقی می شود . امروزه با توجه به نیاز جامعه و سازمان ها به توسعه فرهنگ پژوهش اگر پژوهش رویکرد دینی و اعتقادی داشته باشد آغازگر یک تحول معنوی در جامعه خواهد بود .
وی در ادامه با پرداخت پیامدهای سازنده پژوهش گفت :
اعتقاد و باور به عرصه های مختلف پژوهش سبب بالندگی ، توانمند سازی ، رفع مشکلات و ... همکاران و مجموعه خواهد شد با انجام کار پژوهشی می توان به تهدیدها و فرصت های پیش روی اطلاعات و آگاهی لازم را کسب کرد و با استفاده از آن اطلاعات در جهت رفع مشکلات ، نقاط ضعف ، تقویت نقاط قوت ، تبدیل تهدیدها به فرصت و انجام وظایف محوله گام اساسی برداشت .
در این مراسم بهدادفر دبیر هسته پژوهشی مدیریت به بیان آمار و عملکرد هسته پژوهشی پرداخته و عنوان نمود اعضای هسته پژوهشی با همکاری سایر کارکنان نسبت به تدوین و تالیف تعداد سه کتاب و چهار مقاله LSL و ارایه چند مقاله به کنفرانس های علمی منطقه ای و کشوری اقدام نموده اند .
در پایان مراسم مدیریت استان ضمن قدردانی به اعضای پژوهشی جوایزی اهدای نمود .
آخرین بروزرسانی 1394/5/3