تازه های اخبار تازه های اخبار

عملکرد مدیریت شعب لرستان

ارایه عملکرد

تشریح عملکرد مدیریت لرستان تا پایان دیماه 93

 گزارش عملکرد مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان
این گزارش بیانگر عملکرد و فعالیتهای انجام شده مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان در راستای حرکت در مسیر برنامه های راهبردی و عملیاتی بانک که در چهارچوب منویات متعالی مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای مدظله العالی ، و لحاظ شرایط اقتصادی کشور و تحقق اهداف دولت خدمتگذار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد .
بانک مسکن تنها بانک دولتی – تخصصی در بخش مسکن وساختمان کشور محسوب می شود که با بیش از 76 سال سابقه خدمت به مردم در صنعت بانکداری کشور گام برمی دارد .
این بانک به عنوان یک بانک تخصصی نقش بسزایی در تامین مالی بخش مسکن ، صنایع ساختمانی و دیگر عملیات بانکداری اسلامی ایفا نموده است . در واقع می توان گفت قدمت زیاد بانک مسکن و کسب سالها تجربه در امر بانکداری، باعث شناخته شدن آن نزد عموم و مهمتر از آن اعتماد مردم شده است .
مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان در سال 1393 ( سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی ) با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، همچون سالهای گذشته درخصوص پرداخت تسهیلات در جهت توسعه و آبادانی استان و در راستای خانه دار شدن همه آحاد جامعه علی الخصوص اقشار کم درآمد جامعه ، با رعایت کامل اصول بانکداری اسلامی اقدام به ارایه خدمات و پرداخت تسهیلات دربخش مسکن علی الخصوص طرح مسکن مهر نموده است .
صید نبی حیدریان – مدیر شعب بانک مسکن استان لرستان – درخصوص تسهیلات پرداختی طرح مهر بیان نمود :
در بخش بافت فرسوده و قدیمی شهری در شهرهای استان ، تعداد645طرح بالغ بر 1824واحد به مبلغ 330144 میلیون ریال می باشد که پرداخت تسهیلات و بازسازی این بافتها منجر به زیباسازی و بازگشایی معابر رفت آمدی در این مناطق گردید .
حیدریان در ادامه اظهار داشت مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان در بخش احداث شهرهای بالای 25 هزار نفر تعداد 12229طرح بالغ بر42378 واحد به مبلغ 9514270 میلیون ریال واحداث شهرهای زیر 25 هزار نفرتعداد3400طرح بالغ بر 3819 واحد به مبلغ 761637 میلیون ریال پرداخت نموده است .
مدیر شعب بانک مسکن استان لرستان درخصوص تسهیلات اعطایی به روستاییان افزود:
این مدیریت در ارایه خدمت به قشر زحمتکش روستایی اقدام به پرداخت تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به تعداد13514طرح بالغ بر13556 واحد به مبلغ 1346200 میلیون ریال نموده است .


حیدریان در پایان با اشاره به منشور اخلاقی کارکنان بانک تاکید کرد کارکنان بانک مسکن استان لرستان با باورهای اسلامی- ارزشی در زمره با اخلاق ترین کارکنان بانکها می باشند که در این راستا در ارزیابی عملکرد دستگاههای دولتی استان که از طرف استانداری محترم صورت گرفت بانک مسکن توانست رتبه اول در بین بانکها و مؤسسات مالی را کسب نماید که این مهم باپشتیبانی سپرده گذاران محترم که از همه انهاتقدیر وتشکر می شودو بهره گیری از همکاران توانمند و ارزشی صورت پذیرفته است. در پایان امید است که به فضل الهی واعتمادمردم و با تلاش بیش از پیش همه همکاران بتوانیم در عرصه ارایه خدمات مالی برگهای زرین دیگری در تاریخ پر افتخار بانک مسکن استان لرستان به یادگار بگذاریم .
وی همچنین ازمردم شریف استان که از تسهیلات مسکن استفاده نموده اند خواست باپرداخت به موقع اقساط خودبانک رادرجهت ارایه خدمات بهتر درسالهای آتی کمک نمایند

آخرین بروزرسانی 1394/5/3