تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست هم اندیشی همکاران شعب شهرستان بروجرد

مدیر شعب استان لرستان با همکاران بروجرد دیدار کرد .
نشست هم اندیشی کارکنان شعب  بروجرد با حضور مدیر، معاون مدیریت و مسیولین دوایر در محل شعبه مرکزی بروجرد برگزار شد .

در این نشست دهداری زاده مدیریت شعب استان ضمن تاکید بر ایجاد فضای همدلی و آرامش در میان کارکنان بهره برداری از فرصت ها را در شرایط رقابتی خواستار شد . مدیر شعب استان انتصابات را برای تصدی رییس یا معاون شعب و دوایر ، بر اساس شایسته سالاری اعلام کرد و گفت با تهیه بانک اطلاعات پرسنل و بررسی کیفی عملکرد هر همکار می توانیم به اصل شایسته سالاری برسیم . وی گفت کارکنان در هر سمت و در هر شعبه ای بایستی سهم خود در بحث منابع و مصارف و وصول مطالبات  اثبات نمایند و در صورت داشتن عملکرد مثبت حتماً در صدور احکام بالاتر مد نظر قرار می گیرند .

دهداری زاده بالا بودن پتانسیل شهر بروجرد در جذب منابع را به همکاران گوش زد کرد و گفت شعب شهرستان بروجرد با تلاش مضاعف باید پتانسیل خوب این شهر را در جذب منابع محقق نمایند و بتوانند جایگاه بانک مسکن را در شهرستان در بحث منابع ارتقای دهند

مدیر شعب استان با تاکید بر ضرورت تسلط کارکنان به ضوابط و بخشنامه ها پیگیری اقساط معوق را نیز خواستار شد .

در ادامه جلسه داریوش عالی پور معاون مدیر شعب استان گفت : باید از توانمندیهای همکاران در جهت تحقق اهداف استفاده گردد .عالیپور همدلی و دوستی را شرایط پیشرفت در جذب منابع و وصول مطالبات اعلام کرد .در پایان برنامه پرسش و پاسخ بین کلیه پرسنل و مسیولین دوایر برگزار شد .

آخرین بروزرسانی 1397/7/25