انتصاب فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن استان لرستان

انتصاب فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک مسکن استان لرستان

طی حکمی از طرف سازمان بسیج کارمندان سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، عباس ابراهیمی به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج بانک مسکن استان لرستان منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان  ، طی حکمی از طرف سازمان بسیج کارمندان سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، عباس ابراهیمی به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج بانک مسکن استان لرستان منصوب گردید.

در این مراسم تودیع و معارفه که با حضور مرتضی دهداری زاده – مدیر شعب بانک مسکن استان لرستان -  و جمعی از مسیولان مدیریت شعب بانک مسکن ، جناب سرهنگ صارمیان فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان لرستان، جناب سروان دالوند فرمانده بسیج کارمندان حضرت امیر(ع) استان تشکیل گردید دهداری زاده با بیان اهمیت و جایگاه بسیج  گفت : بسیج نمود فداکاری و ایثارگری می باشد که به طور ریشه ای در همه جا و در میان اقشار جامعه وجود دارد و مدافع ارزشها در تمامی صحنه ها و عرصه های کشور است . ستون خیمه بسیج همواره در جهت وحدت استوار است و با تکیه بر این خیمه می توان از مشکلات عبور کرد .بسیجیان مصداق واقعی ایمان و عشق به ولایت و تبلور صحنه های جانفشانی و رشادت های انسان های وارسته با روح بزرگ خود ، درس ایثار و شهادت را به همگان آموختند . در حادثه سیل اخیر نیز فعالیتهای چشمگیر بسیجیان باعث آرامش و قوت قلب آسیب دیدگان گردید و روند بحران زدایی دراین مناطق را سرعت بخشید و این امر از سوی همکاران عضو پایگاه بسیج بانک نیز با سرعت و خلوص نیت انجام شد . در ادامه این نشست سرهنگ صارمیان با اشاره به فعالیتهای بانک مسکن در حوزه پایگاه بسیج حضرت قایم (عج)گفت : پایگاه بسیج حضرت قایم (عج ) بانک مسکن از فعالترین پایگاههای بسیج در سطح استان می باشد که با تمام توان در صحنه های مورد لزوم حضور پیدا کرده و به وظایف انسانی خود عمل می نماید . و می توان گفت که بسیج ادارات به عنوان بازوی توانمند مدیران در حفظ و حراست از ارزشهای اسلامی و انسانی می باشند .در ادامه این نشست ، از زحمات جناب آقای فرزاد کشوری فرمانده اسبق پایگاه بسیج حضرت قایم (عج) بانک مسکن استان لرستان تجلیل به عمل آمد، و طی حکم صادره از طرف سازمان بسیج کارمندان سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، آقای عباس ابراهیمی به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج حضرت قایم (عج) بانک مسکن استان لرستان منصوب گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/2/7